Огляд БК Аdjarabet

Огляд БК Adjarabet

ЛіцензіяКюрасао – міжнародний дозвіл для грузинської букмекерської контори
Рік заснування1998
Мова обслуговуванняУкраїнська відсутня, пропонують обслуговування російською
Мінімальна сума поповнення рахунку10 доларів
Максимальна сума виведення2000 доларів за одну грошову операцію. Якщо на депозиті більше коштів, виконайте кілька транзакцій
Мінімальна ставкаВід 0,1 долара
Валюта Аdjarabet комДоступні іноземні валюти
Робота служби підтримкиЗвернутися до служби підтримки ви можете через лайв-чат, електронну пошту, мобільний номер
Мобільна версія і додаткиВи можете скористатися альтернативною мобільною версією. Встановити додаток не пропонують

Ця букмекерська контора більш популярна серед вірменських та грузинських гравців. Вона орієнтована на цю аудиторію, хоча й пропонує спортивні ставки українцям, бетторам із країн СНД. Компанію Аdjarabet було створено в 1998 році. З того часу вона активно розвивається у напрямку спортивних ставок. На сайті також запропоновані екзотичні парі, які привертають увагу своєї непередбачуваністю. Для професіоналів пропонують розширений перелік спортивних дисциплін, глибокий розпис ставок.

Компанія повністю орієнтується на законодавчу систему Грузії. В Україні вона працює через міжнародний дозвіл. Букмекерська контора періодично виступає спонсором спортивних подій, музикальних змагань тощо. Неодноразово бренд організовував покривні турніри, різні фестивалі з залученням гравців із різних країн світу.

В Україні складно назвати цю букмекерську контору популярною, проте деякі клієнти орієнтуються на її пропозиції. Перед реєстрацію ви маєте визначити ключові переваги, особливості беттінга на сайті. Враховуйте, що букмекер не передбачає великої кількості бонусів. Компенсують це вигідними коефіцієнтами та різноманіттям подій, турнірів.

У цьому огляді ми допоможемо вам розібратися з алгоритмом створення ставок та отриманням коштів, які вам вдасться накопичити з виграшних парі. Без реєстрації ви можете перейти на офіційний сайт букмекера, оцінити його оформлення, спортивні напрямки тощо. Лише після створення аккаунта з верифікацією є можливість долучитися до реальних заробітків.

Інструкція для Аdjarabet реєстрації

Зареєструватися ви маєте для доступу до ставок на реальні гроші. В цьому випадку достатньо заповнити реєстраційну форму. Вона відкривається при переході у розділ реєстрації. Далі варто надати наступну інформацію про клієнта:

 • прізвище, ім’я;
 • ваша стать;
 • дата народження;
 • фактична адреса проживання;
 • дані для аккаунта – електронна пошта, пароль, логін;
 • паспортні дані;
 • номер мобільного телефону.

Необхідно вводити лише достовірні дані, які відповідатимуть з вашими паспортними. Лише в цьому випадку адміністрація зможе підтвердити створення аккаунта. На порталі Аdjarabet реєстрація доступна один раз. Більшу кількість аккаунтів ви створити не зможете.

Доступ до ставок Аdjarabet безкоштовно

Доступ до спортивних ставок безкоштовно неможливий, тому клієнт має не лише створити аккаунт, але й поповнити депозит. Для цього необхідно прикріпити дані вашої банківської картки або електронного гаманця. Мінімальна сума ставка на порталі складає 0,1$. Враховуйте суму внеску, щоб її вистачало на серію ставок з урахуванням вашого банкролла.

Мінімальна сума поповнення на сайті Аdjarabet складає 10 євро. Після внесення коштів гроші миттєво відображаються на вашому депозиті. Додаткова комісія з боку букмекерської контори не передбачена. При виведенні коштів ви можете встановити суму від 10 євро. Термін обробки транзакції складає до 3 робочих днів.

Лінія та розпис Аdjarabet

Букмекерська контора пропонує понад 20 спортивних напрямків для укладення парі. Тут не передбачені ставки на політичні дискусії, проте серед спеціальних ставок ви можете знайти кінопремії, Євробачення тощо. Також адміністрація активно розвиває напрямок кіберспорту та віртуального спорту. Оскільки букмекерська контора не орієнтована на українську аудиторію, укласти парі на футбольні матчі збірних України неможливо.

Топові спортивні події можуть охоплювати понад 2000 маркерів ставок. Менш значущі події пропонують від 250 до 700 варіантів ставок. У цій категорії ви можете знайти хокейні, кіберспортивні події – до 30 маркетів.

Особливості Аdjarabet бонусів

Багато бонусів на цьому порталі ви не знаєте, оскільки ключовим напрямком розвитку букмекерської контори вважають саме різноманіття спортивних ігор. Вітальні Аdjarabet бонуси не передбачено. Про це свідчить інформація на офіційному сайті контори.

У якості заохочень клієнтам пропонують квізи з гарними подарунками під час трансляції матчу. Також ви можете скористатися тоталізаторами, функцією кешаут тощо. Саме тому ви можете долучатися до програми лояльності, користуватися страхуваннями експресів та орієнтуватися на бонусні оновлення, які дійсно можуть стати джерелами прибутків.

Ключові переваги букмекерської контори Аdjarabet

Якщо ви обираєте цей портал для створення ставок, необхідно враховувати всі особливості функціоналу та орієнтуватися на його переваги, недоліки. Після реєстрації ви можете оцінити наступні плюси сайту букмекерської контори:

 • проста реєстрація та верифікація;
 • висока якість відеотрансляцій. Якщо ви обираєте ставки в режимі реального часу, є можливість долучатися до високої якості трансляції і заробляти під час гри;
 • гарні коефіцієнти так оптимальні значення маржі;
 • Аdjarabet вхід можливий через офіційний портал або альтернативну мобільну версію;
 • зручна оптимізація сайту та наявність мобільної версії для доступу з гаджета.

Надійний Аdjarabet букмекер має високі рейтинги, тому ви можете долучатися до спортивних ставок навіть з України. Попри відсутність можливості ставок на футбольні матчі українських клубів на порталі ви можете знайти світові чемпіонати та екзотичні парі.

Недоліки Аdjarabet ком

Якщо ви шукаєте сайт для ставок, оцінюйте також супутні недоліки. На цьому сайті вони визначені наступними особливостями:

 1. Відсутність мобільних додатків. Саме тому клієнт не може скористатися програмним забезпеченням для обходу блокування.
 2. Актуальні Аdjarabet бонуси досить скромні.
 3. Відсутність гривневої валюти. Клієнти можуть обрати лише іноземну валюту для поповнення рахунку, виведення грошей. В цьому випадку необхідно буде орієнтуватися на конвертацію.
 4. Відсутність україномовного інтерфейсу та обслуговування.
 5. Відсутність пропозицій ставок Аdjarabet безкоштовно.

Заздалегідь ви маєте встановити, яку роль відіграють для вас ці недоліки. Якщо зручність доступу до ставок та наявність україномовного меню для вас є пріоритетними, краще обрати іншу компанію.

Висновок про Аdjarabet букмекера

Цей ігровий портал є міжнародним, тому ключових переваг для українців ви не знайдете. Якщо ви орієнтуєтеся виключно на події, пов’язані з українським спортом, це не найкращий сайт для беттінга. Серед ключових переваг вважають вигідні коефіцієнти та глибокий розпис топових подій. Ви можете створити аккаунт з прикріпленням банківської картки або електронного гаманця в іноземні валюті. Виведення коштів тоді буде можливе з урахуванням конвертації. Бонусних пропозицій досить мало. Вони компенсуються через турніри та квізи з солідними прибутками.

Оскільки бк створена відносно давно, вона має високі рейтинги та рівень довіри серед клієнтів. Шанувальники спортивних ставок можуть обрати для себе пріоритетний напрямок та розвиватися професійно в ньому з урахуванням пропозицій сайту. Лише з відповідним рівнем підготовки та аналізом ставок на лінію, лайв гравець може примножувати свій капітал.

Букмекерська контора підтримує стандарти світового беттінга, тому є цікавою для шанувальників вигідних ставок. Ви можете розраховувати на виведення коштів без комісії з боку бк. Наявність ліцензії визначає чесність виплат та стабільні заробітки.