Загальні відомості про діяльність 1xbet в Україні

Загальні відомості про діяльність 1xbet в Україні

Початок функціонування проєкту2007 рік
Ліцензія, якою користується букмекерська компаніяКюрасао
Категорія клієнтівВід 18 років
Платіжні системи, що використовуютьсяVisa, Mastercard, WebMoney тощо
ВалютаUAH
Граничний рівень ставкивизначається кожним турніром окремо
Тип реєстраціїшвидка; за допомогою електронної пошти; по номеру телефона; використовуючи Facebook, Telegram, Google
Бонус за реєстраціюнаявний

Букмекерська компанія розпочала своє функціонування у 2007 році. Основним завданням бк 1xbet – є здійснення грошової ставки на один з матчів чи спортивну подію, а також ігор за змаганнями використовуючи тоталізатори. За результатами перебігу подій учасник парі може отримати винагороду. Призові кошти доступні до виведення через платіжні системи, які дозволені казино, після відігравання.

Доступ до ставок на реальні гроші

1xbet Україна реєстрація не займає багато часу та доступна учасникам, які не належать до категорій заборонених осіб. Заборонено участь наступним букмекерам:

 1. Гравці, які не досягли 18-річчя.
 2. Особи, що мають ігрову залежність.
 3. Учасники змагань, які мають змогу вплинути на перебіг подій та власними силами відкоректувати результат гри.
 4. Члени інших букмекерських компаній.
 5. Інші гравці, участь яких забороняється умовами чинного законодавства (недієздатні, особи, дієздатність яких частково обмежена інші).

Дані перевіряються системою під час створення особистого кабінету та заповнення інформації щодо учасника. Кожному зареєстрованому клієнту присвоюється рахунок. Одній особі може бути надано лише 1 рахунок.

1xbet вхід на сайт Україна виконується за допомогою авторизації, що підтверджує особистість. Для цього перед початком участі у ставках від букмекерської компанії гравець має ввести номер телефону або e-mail, пароль. Платформа азартних ігор рекомендує нікому не повідомляти дані свого облікового запису, для уникнення шахрайських дій щодо власника особистого кабінету.

1xbet ставка без ризиків дозволяє не лише перевірити свою вдачу кожному з клієнтів букмекерської контори, а й заробити реальні гроші, не відходячи від дому. Все, що знадобиться – доступ до інтернету, електронного гаманця чи веббанкінгу.

1xbet Україна має свої правила у здійснені ставки для кожного з виду спорту. Ознайомитись з ними можна, прочитавши основні правила по використанню платформи.

1xbet ставка без ризиків відкриває перед клієнтами участь у турнірах з футболу, тенісу, хокею, волейболу, гандболу та інших іграх. Додатково зображуються такі, які мусять відбутися найближчим часом. Ставки поділяються за видами, що допоможе учасникам викласти свої прогнози. Існують наступні види ставок:

 1. Одинарна – вказує на 1 результат гри.
 2. Експрес – може бути декілька результатів по завершенню гри.
 3. Система – ставки на декілька результатів, з раніше обраної кількості подій.
 4. Ланцюжок – декілька ставок, що не залежать одна від одної, порядок яких вказується особисто гравцем.
 5. Довірчива – ті, які пропонуються клієнту Live-турнірів, та виконуються на підставі авансу, не пізніше ніж за 48 годин до початку обраного матчу.
 6. За промокодом – бонусна ставка.
 7. Мультиставка.
 8. Умовна.
 9. Антиекспресна.
 10. Лакі.
 11. Патент.

Більш детально щодо умов 1xbet ставка без ризиків можна ознайомитись у розділі “Види ставок”.

Букмекерська компанія 1xbet співпрацює з такими відомими організаціями як FC Barselona, Africa Cup of Nations, Serie A та Electronic Sports League. Такі партнерські взаємозв’язки дозволяють працювати на ринках різних країн.

Рекомендації від 1xbet: як правильно робити ставки

Для початку користування послугами букмекерської компанії клієнт має зробити наступні кроки:

 1. Пройти 1xbet Україна реєстрація.
 2. Завести кошти на особистий рахунок.
 3. Вибрати необхідну гру, за якою планується ставка.
 4. Вказати вихід події, обравши вид ставки та її розмір.
 5. Дочекатись результату турніру.

Рекомендацій по 1xbet як правильно робити ставки, стосовно перебігу подій немає. Для цього особа має покладатися на власні міркування, проаналізувавши процес попередніх турнірів обраної гри або за допомогою експертних міркувань.

Бонусні програми від 1xbet букмекерської контори

Промокод – один з видів бонусів, що може надати букмекерська компанія. Ставка по кодовій комбінації, з умовами її використання, надсилається у смс повідомленні або у розділ листування особистого кабінету користувача. Перевірити вміст промокоду можна у розділі “Promo”. Дія промокоду поширюється на одного користувача, електронну адресу, особистий кабінет, пристрій з якого використовується сайт тощо. Такий вид ставки не підлягає поверненню.

Бонус за реєстрацію. Він гарантує отримання додатково 100% до суми депозити, але за умови, що сума не перевищує 3000 гривень, на перший депозит. Його можна отримати шляхом поповнення власного рахунку. Для отримання бонусу 1xbet Україна реєстрація клієнт має заповнити всю необхідну інформацію в особистому кабінеті.

Отримання винагороди за приведення друга. Умови цією програми дуже прості:

 • клієнт надсилає запрошення своєму другові;
 • запрошена людина реєструється у компанії та поповнює свій рахунок;
 • клієнт отримує свою винагороду на рахунок.

Тобто, чим більше друзів приводиш, тим більше бонусів отримуєш.

Підвищення коефіцієнту та максимального розміру ставки у день реєстрації на сайті букмекерської компанії. Дана доступна до перегляду у розділі “Бонуси та подарунки”.

Умови отримання кешбека с бк 1xbet

Кожному учаснику доступне повернення витрат за результатами гри. Розрахунок кешбеку проводиться відповідно до рівня гравця. З підвищенням рівня збільшується періодичність на отримання такого шансу та відсоток коштів, що відіграються. Існують ігри, перераховані умовами користування сайту, за участь у яких кешбеки не передбачені. В останній день, коли здійснюється обчислення суми, що підлягає відіграванню, на основному рахунку має бути не менше 2 EUR.

Доступні рівні для клієнтів та частота можливостей використати кешбеки:

 1. Мідний 1 раз/ 7 днів.
 2. Бронзовий 1/ 6 днів.
 3. Сріблястий 1/5 днів.
 4. Золотий 1/4
 5. Рубіновий 1/3
 6. Сапфіровий 1/2
 7. Діамантовий щоденно
 8. VIP статус щоденно.

Як успішно пройти в 1xbet для України реєстрацію?

Букмекерська компанія пропонує своїм клієнтам реєстрацію за допомогою чотирьох способів:

 1. Миттєва реєстрація. Потребується обрання своєї країни та її основної валюти. Після чого система надає гравцю логін, що складається з цифр, та пароль. Для зручності учаснику пропонується зберегти дані для входу. Це можна зробити за допомогою завантаження текстового файлу, зображення чи ввівши адресу електронної скриньки, куди будуть надіслані отримані логін та пароль.
 2. Використовуючи профіль у соціальній мережі Facebook, обліковий запис у Google чи Telegram.
 3. За номером мобільного телефону.
 4. Через електронну скриньку.

Як проводиться верифікація даних після здійснення в 1xbet входу на сайт для України?

Підтвердження даних щодо клієнта здійснюється в особистому кабінеті. Особа має додати мобільний номер та адресу електронної скриньки. Ввести прізвище, ім’я, по батькові, дату народження, адресу реєстрації та інформацію щодо документа, який підтверджує особистість. Наступним кроком буде завантаження фото паспорту громадянина України або закордонного. Надалі системою буде здійснено перевірку правдивості даних, про що особі надійде відповідне повідомлення.

Одній людині доступне створення лише одного кабінету. Дії, пов’язані з повторною реєстрацією однією особою, що супроводжуються введенням неправдивих даних, розцінюються як шахрайські. Стосовно таких клієнтів застосовуються обмеження, передбачені умовами користуванням сайту.

Букмекерською компанією рекомендується перевіряти вказану інформацію, для позитивного результату верифікації даних.

Які платіжні системи доступні в 1xbet Україна

Для поповнення чи виведення з системи коштів доступний великий асортимент платіжних систем. Серед них наступні:

 1. Банківські карти Visa та Mastercard.
 2. Електронні гаманці WebMoney, Skrill, Jeton Wallet, MoneyGO, Skrill 1-Tap, MuchBetter, Piastrix.
 3. Платіжні системи ecoPayz та Neteller.
 4. 42 одиниці криптовалюти.
 5. Електронні ваучери E-Vouchers та Flexepin.

Для зручного перегляду інформації щодо змін по рахунках, в особистому кабінеті є розділ “Історія переводів”. Він містить інформацію по двох рахункам: основному та віртуальному. Основний рахунок зображує операції, що стосуються поповнень та виведень коштів, списання або нарахування їх за перемоги чи програші. Віртуальний – нараховує у собі віртуальні кошти за результатами таких ставок.

Валюта, що використовується клієнтом – гривня. Розмір мінімального поповнення складає 25 UAH, використовуючи банківські карти.

Сума ставки визначається умовами турніру. Обравши необхідний матч з запропонованих категорій, у вікні “Купон” наведена інформація щодо режиму обраної ставки, коефіцієнту парі, максимальна та 1xbet мінімальна ставка.

Наявність онлайн-ігор в 1xbet ставка без ризиків

Додатково, клієнти можуть скористатись ігровими автоматами контори. Для зручності сайт дає можливість впорядкувати їх за алфавітом та за популярністю. Серед наявних наступні:

 • карткові;
 • слоти;
 • кубики;
 • сходи;
 • лотереї;
 • інші.

Дізнатись в 1xbet як правильно робити ставки дозволяє допоміжне меню “FAQ” у правому кутку екрану.

Цікавинкою ігор є наявність бонусу “квест дня”. Виконуючи завдання можна отримати подарунку для використання їх в цьому розділі. Після виконання 3 таких завдань на клієнта очікує суперприз.

До зручностей у відстеженні поповнень рахунку у розділі “Налаштування” можна вказати про необхідність отримання на адресу електронної скриньки повідомлення про зарахування.

До переваг букмекерської компанії слід віднести наявність програми лояльності, бонусні винагороди, кешбеки.

На яких платформах доступна 1xbet ставка без ризиків?

Для зручності клієнтів компанією створено можливість використання мобільної версії сайту. Крім цього, наявний додаток для пристроїв Android та IOS. До його переваг можна віднести: швидкий доступ до системи та ставок, широкий вибір Live-ставок, постійне оновлення рахунку та коефіцієнтів.

Завантажити застосунок можливо перейшовши до розділу внизу сторінки “Додаток”. Система запропонує введення мобільного номеру, на який буде надіслано посилання для завантаження з Play market чи App story.

Як звернутись про допомогу до бк 1xbet?

Отримати консультацію можна скориставшись послугою зворотного зв’язку. Для цього у верхньому правому кутку є зображення слухавки. Після натискання на неї з’являється можливість розв’язати питання шляхом онлайн-консультації у чаті або ввести ім’я та номер телефону, що оператор передзвонив клієнтові.

FAQ

Як здійснити 1xbet вхід на сайт Україна?

Авторизація клієнта здійснюється за допомогою введення логіну та паролю, що використовувались особою під час реєстрації. Для зручності у використанні система пропонує функцію по збереженню таких даних.

Чим відрізняється статус гравця “Діамантовий” від “VIP”?

Першою відмінність є відсоток доступний для відігравання коштів. Другою – кешбек, у випадку 8 рівня, розраховується за кожною виконаною ставкою. Він не залежить від результату гри.

Який рівень на початку має гравець 1xBet?

Після реєстрації на 1xbet букмекерська контора одразу надає клієнту статус “мідний”. За його умовами кешбек нараховуються на програші за 7 днів. Коефіцієнт досвіду становить 100%, а відсоток кешбеку досягає 5.